Ümitköy Tıkanıklık Açma 150TL

Lavabo Neden Tıkanır Ve Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır? Pimaş Açma Nedir? Ümitköy Lavabo Tıkanıklığı Kırmadan Açma Hizmeti 7/24 ÜCRETSİZ KEŞİF HEMEN ARA!

Ümitköy tıkanıklık açma tıkalı gider açma işlemleri için bir çok farklı metotlar mevcuttur. Eskiden olsa lavabo ve pimaş tıkanıklıklarında duvar kırılarak eskiyen gider boruları sökülerek yenisi ile değişimi gerçekleşmekteydi. Her ne kadar etkili tıkanıklık açma yöntemi gibi görünse yüksek maliyetlere neden olmaktaydı. Lavabolar neden tıkanır. Mutfak lavbo tıkanıklığı nasıl açılır?

Lavabo Tıkanıklığı Nedir? Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Lavabo Tıkanıklığı Nedir? Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Günlük yaşantımızda sıklıkla kullanılmakda olan lavabolarda yaşanılan tıkanıklıklar neden oluşur.

  • Lavabolara atılan yağlı yemek atıkları, gider boruları içerisinde donarak tıkanmalar meydana gelmektedir.
  • Lavabolara dökülen çay posaları ve yemek atıkları lavabo gider borusunda tıkanmalara neden olmaktadır.
  • İnşaat aşamasında gider borularına dökülen harç ve inşaat atıkları
  • Pis su gider tesisatında eğimsiz gider boruları döşenmesi ve birden çok 90 derece ek parçaları kullanılması

Yukarıda maddeler halinde belirtilen nedenlerden oluşan lavabo gider tıkanıklıkları firmamız Ümitköy lavabo tıkanıklık açma merkezimizden kırmadan robot helozon uçlu makinalarla kısa sürede garantili bir şekilde açılmaktadır. Sizde mutfak gideri tıkanıklığı ve lavabo tıkanıklığı ile karşı karşıya geldiğinizde uzman firmamızdan 7/24 hizmet alabilirsiniz.

Evde Kendi Yöntemlerimizle Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır? Diyorsanız!

Marketler ve yapı marketlerde satılan lavabo açıcı kimyasallar ve susta tel gibi birçok farklı yöntem kullanılarak basit usül lavabo tıkanıklıklarını açmanız mümkündür. Peki lavabo açıcı nasıl kullanılır? Susta tel ile nasıl tıkanıklık açarım diyorsanız Yazımızın devamını okuyarak teknik bilgiye sahip olabilirsiniz.

Tıkalı lavabo Nasıl Açılır?Kırmadan tıkalı lavabo Açma Ümitköy

Kimyasal Lavabo Açıcılar Kullanılarak Lavabo Tıkanıklığı Açma Nasıl Yapılır?

Tıkanan lavaboları açarken ilk önce kullanılacak olan malzemelerimizi hazır hale getirmemiz gerekmektedir. Bunları kısaca sıralamamız gerekirse;

  1. Almış olduğumuz lavabo açıcıyı kuru bir zeminde çocukları uzak tutarak kapağını açmalıyız.
  2. Koruyucu lastik eldiven kullanarak kimyasal lavabo açıcılara temas etmeliyiz.
  3. 😯 derecede kaynatılmış suyu hazır halde bulunduralım.

Yukarıdaki malzemeler hazır hale getirildikten sonra tıkalı olan lavabomuzun gider deliğine ilk önce kimyasal sıvı açıcımızı dökerek beş dakika bekledikden sonra kaynatılmış sıcak suyumuzu gider deliğine dökerek evde basit usulle lavabo tıkanıklığı açma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Susta Tel İle Tıkanıklık Açma

Yapı marketler de satılan 5 metre uzunluğundaki susta telimizi tıkalı olan lavabo gider deliğimize sokarak ileriye doğru itekleyerek saat yönünde döndererek tıkanıklığa etki eden yabancı cisimleri parçalayarak lavabo tıkanıklığını açabilirsiniz.

Bu gibi zahmetli tıkanıklıklarla uğraşmak yerine Ümitköy lavabo tıkanıklığı açma firmamızdan profesyonel tıkanıklık açma hizmeti alabilirsiniz.

Ortalama
Ankara Tıkalı Kanal Açma Oy Ver
[Toplam: 1 Average: 5]