Tıkanıklık Açma

Kırmızı renkteki robot kanal açma makinası ile tıkanıklık açma işlemi yapan usta
Lavabo tıkanıklığı Açma Tıkanan Lavabo Nasıl Açılır. Kırmadan tıkanıklık Açma – Ada Tesisat Ankara Tıkanıklık Açma 7/24 Ücretsiz Keşif

Lavabom Tıkandı Nasıl Açarım? En Etkili Tıkalı Lavabo Açma Yöntemleri Nelerdir? Profesyonel Ankara Tıkanıklık Açma Merkezi

Yaşam alanlarında su tesisat tıkanıklıkları çok fazla yaşanır ve birçok kişi bu durum karşısında öncelikle kendileri etkili bir yöntem uygulamaya çalışır. Tıkanıklık açma konusunda profesyonel destek almak son derece önemlidir ancak evde kendinizin uygulayabileceği basit ve etkili yöntemlerde vardır. Bu yöntemleri uygulayıp sonuç almadığınızda Ankara tıkanıklık açma Ada Tesisat firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz. Ama öncelikle sizlere evde uygulayabileceğiniz etkili ve faydalı lavabo ve tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabileceğinizden bahsetmek istiyoruz.

Lavabomdan Koku Geliyor Tıkalı Mı Acaba?

Hemen hemen herkesin en çok merak ettiği konulardan biride lavabo giderlerinden gelen kötü kokular, peki bu kötü kokuların sebebi ne olabilir diye araştırma içerisindesiniz. Biz Ankara tıkanıklık açma firması olarak sizlere bu kötü kokular hakkında bilgi vermek isteriz.

Lavabonuzdan koku geliyorsa ve bu çevrede bu kokuya neden olabilecek herhangi bir unsur yoksa muhtemelen lavabonuz tıkanmış olabilir. Yani lavabomdan koku geliyor tıkalı mı acaba sorusunun cevabı evet olabilir. Tabi yine de emin olmak için Ankara lavabo tıkanıklık açma firmasına başvurabilirsiniz. Ya da lavabonuzu takip ederek tıkanıklık olup olmadığını anlayabilirsiniz. Kokuyla beraber lavabonuzdan su geç gidiyorsa, bölgede çok fazla haşere görüyorsanız lavabonuzda tıkanıklık sorunu olabilir.

Lavabom Tıkandı Nasıl Açarım?

Lavabonuzda tıkanıklık olduğunda hızlı ve kolay bir biçimde su tesisat firmalarından destek alabilirsiniz. Ancak basit tıkanıklıkları kolayca evde kendinizde açabilirsiniz.  Lavabom tıkandı nasıl açarım merak edenler için çok etkili ve kısa sürede sizleri bu sorundan kurtaracak önerilerde bulunmak istiyoruz. Bu yöntemleri evde kendiniz uygulayarak çok daha uygun maliyetle sorundan kurtulabilirsiniz. Yöntemler işe yaramadığında veya uğraşmak istemediğinizde yine profesyonel Ankara lavabo tıkanıklık açma firmamızdan destek alarak sorunun üstesinden gelebilirsiniz.

Lavabo Tıkanıklıkları Nasıl Açılır?

Lavabo tıkanıklıkları, yaşam alanlarında en fazla görülen sorunlardan biridir. Çünkü lavabolara atılan yemek artıkları, yağ kalıntıları ve suda erimeyen her şey lavaboların tıkanmasına neden olur. Tabi bu sorun yaşandığında ev sahipleri için en önemli konu lavabo tıkanıklıkları nasıl açılır ve neler yapılması gerekir konusudur. Bu konuda hem evde uygulanabilecek son derece etkili yöntemler vardır hem de yaşadığınız bölgede sizlere yardımcı olacak 7/24 Hizmet veren Ankara lavabo tıkanıklıkları nasıl açılır hizmeti sunan uzman tesisat ustalarımız vardır. Sizlere öncelikle evde uygulayabileceğiniz etkili yöntemlerden bahsetmek istiyoruz. Yazımızın devamını okuyarak evde basit usullerle lavabo tıkanıklığı nasıl açılır. Sorusunun cevabını bulacaksınız..

Lavabo Gider Borusu Tıkandı

Lavabo gider borusu, daha önce de bahsettiğimiz gibi giderlere atılan her türlü atık nedeniyle tıkanabilir. Lavabo gider borusu tıkandı sorunu ile çok fazla karşılaşıyorsanız giderlere kalıtsal yağlı atıklar dökmekten kaçınmalasınız ve zaman zaman lavabonuza uygulayacağınız bazı kimyasal lavabo açıcı ürünlerle, bu tıkanıklığı açmalısınız. Her evde bulunan bazı etkili ürünlerle, basit lavabo tıkanıklıkları açılmaktadır. Ayrıca giderlerde biriken fazla kalıntılar bu işlem sırasında gittiği için ileride yaşanacak tıkanıklık sorunları da giderilmektedir.

En Etkili Lavabo Açma Metotları Nelerdir?

En etkili lavabo açma metotları nelerdir diye merak ediyorsanız sizlere profesyonel destek almak olduğunu söyleyebiliriz. Ancak her zaman etkili ve güvenilir bir firma bulmak kolay olmayabilir. Genel olarak tercih edebileceğiniz en iyi lavabo açma metotları aşağıdaki gibidir;

 1. Lavabo açıcı teller kullanmak en etkili yöntemlerden biridir.
 2. Kimyasal veya lavabo gideri açmak için kullanılan ürünleri deneyebilirsiniz.
 3. Körüklü lavabo pompaları eskiden beri kullanılan en iyi yöntemdir.
 4. Makineyle lavabo açma hizmeti veren bir su tesisat firması çağırabilirsiniz.

Evde Kendi Yöntemlerimizle Lavabo Açma Yöntemleri

Su tesisat firması çağırmak ve kolay ve etkili lavabo açma yöntemlerinden biri olsa da bu tıkanıklıkları evde kendi yöntemlerinizle de açabilirsiniz. Evde kendi yöntemlerimizle lavabo açma yöntemleri aşağıdaki gibidir;

 1. Lavabo giderine karbonat, beyaz sirke ve sıcak su uygulayarak tıkanıklığı açabilirsiniz.
 2. Satılan lavabo açıcı telleri satın alarak evde kendiniz uygulayabilirsiniz.
 3. Lavabo pompaları ile hem lavabo giderlerinde hem de tuvaletlerde meydana gelen tıkanıklıkları açabilirsiniz.
 4. Basınçlı hava elde edebileceğiniz bir cihaz veya makine varsa lavabolara bu basınçlı havayı uygulayarak açabilirsiniz.
 5. Evinizde bulunan bahçe hortumunuz ile giderlere basınçlı su uygulayarak açabilirsiniz.
 6. Lavabo ve tuvalet açmak için kullanılan kimyasal ürünleri deneyebilirsiniz.

Lavabo Açıcı ile Tıkalı Lavabo Nasıl Açılır?

Lavabo açıcı ürünler, tamamen giderlerin içinde tıkanıklığa neden olan maddeleri eritmek veya yok etmek için üretilmiş kimyasal ürünlerdir. Bu ürünler lavabo giderlerine dökülerek uygulanır. Lavabo açıcı ile tıkalı lavabo nasıl açılır konusu aslında oldukça basittir. Kişilerin tek yapması gereken hazır olarak satılan bu ürünleri almak ve dikkatli bir şekilde lavabolara dökmektir. İşlem sırasında koruyucu eldiven kullanmaları ve bunları kesinlikle solumamaları gerekir. Aksi halde hem ciltte tahrişe neden olabilir hem de bu ürünleri solumak kişilerin nefes yollarına zarar verebilir.

Kimyasal ile Lavabo Nasıl Açılır?

Kimyasal ile lavabo nasıl açılır konusu da aynı şekilde evde uygulanabilecek etkili ancak dikkat gerektiren uygulamalardan biridir. Bu uygulamalar yapılırken dikkatli olunmalı ve koruyucu ürünlerden yardım alınmalıdır. Ayrıca bu ürünler hem tuvalete giderlerine hem de lavabolara dökülürken kesinlikle farklı ürünlerle karıştırılmamalıdır. Aksi halde zararlı reaksiyonlar ortaya çıkabilir. Yoğun kimyasal içerek ürünler mutlaka biraz su ile sıvılaştırılmalıdır. Aksi halde gider borularınızın zarar görmesine neden olabilir. Ayrıca kullanıldıktan sonra evde çocukların ulaşamayacağı alanlara konulması gerekir.

Karbonat ve Sirke ile Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Karbonat ve sirke ile lavabo tıkanıklığı nasıl açılır konusu çok önemlidir çünkü evlerde uygulanabilecek hem en etkili lavabo açma yöntemlerinden biridir hem de en az tehlikeli olandır. Ayrıca bu yöntemle lavabolardan gelen kötü kokularda engellenir. Çünkü yöntemde kullanılan karbonat ve sirke, lavaboların içinde yer alan bakterileri ve kalıntıları yok eder. Yöntemin uygulanış şekli;

 1. Öncelikle lavabonun içine 120 ml yani yaklaşık 1 bardak karbonat dökülür.
 2. Daha sonra aynı miktarda beyaz sirke dökülür.
 3. Daha sonra tahliye kapağı kapatılır ve bu karışımın 15 dakika kadar bölgede kalması sağlanır.
 4. Bekleme süresi dolduktan sonra üzerine kaynar su dökülerek işlem tamamlanır.

Profesyonel Lavabo Açma Yöntemleri

Evde uygulayabileceğiniz yöntemlerin dışında bir su tesisat firmasına başvurduğunuzda uygulanan önemli lavabo açma yöntemleri de vardır. Bu yöntemler genel olarak kameralı cihazlarla giderlerin görüntülenmesi ve sonrasında robot cihazlarla tıkanıklığa neden olan unsurların çıkarılmasıdır. Bazı durumlarda tazyikli su uygulaması yapılarak işlem tamamlanır.

Ankara Kırmadan Lavabo AçmaAda Tesisat

Kırmadan lavabo açma yöntemleri ancak bu alanda gerekli teçhizata sahip olan ve tecrübeli su tesisat firmaları tarafından uygulanabilir. Bu yöntemler için kameralı cihazlara ve robot cihazlara ihtiyaç vardır. Günümüzde birçok su tesisat firması sizlere bu konuda destek vermektedir. Ada tesisat Ankara kırmadan lavabo açma firması olarak bizler de elimizde bulunan son teknoloji cihazlar ve tüm uzmanlığımızla sizlere kırmadan lavabo açma hizmetleri sunmaktayız.

Lavabo Açan Firmalar

Lavabo açan firmalar arasında sunmuş olduğumuz hizmeti kalitesiyle öne çıkıyor ve bu sebeple de Ankara’nın birçok bölgesinde çok fazla tercih ediliyoruz. Sizler de lavabo ve tuvalet tıkanıklıkları için bizleri arayabilir ve bizlerden destek alabilirsiniz. Sizlere 7/24 hizmet sunuyor ve ayrıca ücretsiz keşif hizmeti veriyoruz.

Profesyonel Tıkanıklık Açma Hizmetimiz

Profesyonel tıkanıklık açma hizmetimiz için bizlere istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Bünyemizde yer alan etkili cihazlarımız ve sahip olduğumuz tecrübe sayesinde kısa sürede lavabo, tuvalet ve gider tıkanıklıkları açabiliyoruz. Bizler bu alanda gerekli her türlü teçhizata, tecrübeye ve uzmanlığa sahip olan en önemli ekip olmaktayız. Bu yüzden gönül rahatlığıyla su tesisat sistemlerinizde meydana gelen tıkanıklıklarda bizlere ulaşabilirsiniz.

Ankara Tıkanıklık Açan Firmalar

Ankara’da iyi bir tıkanıklık açma firmasına ihtiyaç duyduğunuzda 36 yılı aşkın süredir sektörün en önde gelen Ada Tesisat Ankara tıkanıklık açma firmasından fiyat almadan işlem yaptırmayınız. Firmamız hizmetlerinde tıkanıklık açma, lavabo tıkanıklığı açma, kırmadan lavabo tıkanıklığı açma, en ucuz lavabo tıkanıklığı açma ve tıkalı lavabo nasıl açılır? Hizmetlerimizle 7/24 Ankara geneli; Çankaya, Sincan, Yenimahalle ve Etimesgut ilçelerinde tıkanıklık nasıl açılır hizmeti vermekteyiz.

Lavabo Tıkanıklığı Açma İşletim Ücreti Ne Kadar?

Lavabo tıkanıklığı açma işletim ücreti ne kadar ve acaba pahalı mı gibi soru işaretlerine sahipseniz en doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. Lavabo tıkanıklıklarının açılması için en iyi çözümleri üreten ve uygulayan Ada Tesisat Ankara lavabo tıkanıklığı açan firmamız sizlere aynı zamanda en uygun fiyatlarda hizmet vermektedir. Ücretsiz keşif hizmeti alarak aynı zamanda sorunun çözümü için fiyat bilgisi de alabilirsiniz.

Tıkanıklık Açma Fiyatları (Ücretleri

HİZMETİN ADIKAMERALI GÖRÜNTÜLEMEİŞLEM SÜRESİFİYATI (ÜCRET)
Lavabo Tıkanıklığı AçmaEvetMaksimum
1 saat
150 TL
Tuvalet Tıkanıklığı AçmaEvetMaksimum
1 saat
150 TL
Boru tıkanıklığı AçmaEvetMaksimum
1 saat
150 TL
Gider Tıkanıklığı AçmaEvetMaksimum
1 saat
150 TL
TIKANIKLIK AÇMA İŞLETİM ÜCRETLERİ

Tıkanıklık açma sorunlarından kurtulmak için ede uygulanabilecek yöntemleri denedikten sonra herhangi bir sonuç alamazsanız Ada Tesisat Tıkanıklık Açma Merkezine ulaşabilir ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Ortalama
Ankara Tıkalı Kanal Açma Oy Ver
[Toplam: 0 Average: 0]