Eryaman Tıkanıklık Açma

En iyi Eryaman Lavabo tıkanıklığı Açma Eryaman Lavabo Açma Eryaman Kırmadan Lavabo Açma Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır

Eski yapıların yoğun olduğu Eryaman ilçesinde yaşanılan tıkanıklıklar gün geçtikçe artmaya başlamıştır. Hemen hemen her gün google arama motorlarında lavabom tıkandı nasıl açarım. Tuvalet giderinden su gitmiyor gibi birçok arama yapılmaktadır. Eryaman tıkanıklık açma merkezimiz tıkalı lavabo ve tuvalet tıkanıklıklarınızı kırmadan beş dakikada robot makina ile açmaktadır. Lavabo ve tuvalet tıkanmaları neden meydana gelmektedir.Bu gibi zorlu tıkanıklıklar nasıl açılır diyorsanız yazımızın devamını okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Lavabom Tıkandı Nasıl Açarım ? Eryaman Kırmadan Lavabo Tıkanıklığı Açma

ERYAMAN TIKANIKLIK AÇMA ( PROFESYONEL KIRMADAN LAVABO AÇMA FİRMASI)

Günlük yaşantımızda ev ve iş yerlerimizde sıklıkla kullanılan lavabolarımızda yaşanılan olası tıkanıklıklar can sıkıcı gibi görünsede günümüz teknolojisinde robot makinalar yardımı ile kısa sürede garantili bir şekilde Kırmadan Lavabo Tıkanıklığı Açma Ada Tesisat Eryaman firmamızda yapılmaktadır.

Lavabo tıkanıklığına etki eden etkenler nelerdir?

  1. Lavabo giderlerine dökülen çay posaları
  2. Lavabolara dökülen yağlı yemek atıkları
  3. Lavabolarda saç ve sakal traşı sonrası giderlere atılan kıl ve tüylerden kaynaklı tıkanmalar

Yukarıda maddeler halinde belirtmiş olduğumuz atıklardan kaynaklı lavabo giderlerinde tıkanmalar meydana gelmektedir. Peki bu gibi lavabo tıkanıklıkları nasıl açılır?

Evde Kendi Yöntemlerimizle Lavabo Tıkanıklıkları Açmada En Etkili 3 Yöntem

Mutfak lavabo giderlerinde yaşanılan tıkanıklıklar her ne kadar zor gibi görünse de belli başlı araç ve gereçler temin edildikten sonra açma işlemini gerçekleştirmeniz kaçınılmazdır. Bu araç ve gereçler nelerdir?

  1. Yapı marketlerden kolaylıkla temin edebileceğimiz sıvı kimyasal lavabo açıcı
  2. Yapı marketlerde satılan susta lavabo açıcı yaylar
  3. Vakumlu lavabo açıcı pompalar

Yukarıdaki maddeler halinde belirtmiş olduğum araç gereçlerden size uygun olanı belirleyerek açma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bunlara Örnek vermek gerekirse;

Kimyasal Sıvı İle Tıkalı Lavabo Nasıl Açılır?

Lavabo giderlerinde yaşanılan tıkanıklıklar nasıl açılır? Sıvı kimyasal lavabo açıcı ne işe yarar. Lavabo açıcılar nasıl kullanılır.

Yapı marketlerden temin ettiğimiz sıvı kimyasal lavabo açıcımızı lastik koruyucu eldiven kullanarak birebir temasdan kaçınılmalı ve sonrasında kimyasal sıvı açıcıyı tıkalı lavabomuza gerektiği miktarda dökerek 3 dakika bekledikden sonra 80 derecede kaynatılmış sıcak suyu lavabomuza dökerek kimyasal açıcı ve sıcak su ile temas ettikden sonra çözülerek en zorlu yağ ve katı atıkları açmaktadır.

Susta Tel İle Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Susta tel adında da anlaşıldığı üzere esnek ve 5 ile 10 metre uzunluğunda genellikle kullanım amacı tıkanan gider boruları açma işleminde etkili bir yöntemdir. Peki susta tel nasıl kullanılır? Susta tel ile tıkanan lavabo açılırmı;

Susta teli tıkalı lavabo gider borumuzun içerisine sokarak tıkanıklığa etki eden bölgeye temas edene kadar iteklemeliyiz. Tıkanıklığa temas ettiğini düşündüğümüz anda saat yönünde çevirerek ileri doğru iteklememiz gerekmektedir. Saat yönünde dönen susta tel tıkanıklığa etki eden yabancı cisimleri parçalayarak açmaktadır.

Vakumlu Pompa ile Lavabo Açma Nasıl Yapılır?

Tıkalınan lavabomuz içerisinde biriken suyu pompalama yöntemi uygulayarak tıkanıklığa etki eden cisimleri suyun itekleme gücü ile kolaylıkla açabilirsiniz.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz 3 teknik ile tıkanan lavabolarınızı açamadınız mı? Yada bu gibi işlemlerle uğraşmaya vaktiniz mi yok, o zaman Eryaman lavabo tıkanıklık açma hizmeti veren firmamızı arayarak profesyonel hizmet almaya ne dersiniz. Eryaman tıkanıklık açma hizmeti veren firmamız tıkanan lavabolarınızı robot makinalarla profesyonel bir şekilde açmaktadır.

Lavabo Tıkanıklığı Açma Fiyatları Ne Kadar

Ada Tesisat firmamız Lavabo tıkanıklık açma fiyatları belirlerken tıkanıklığın; hangi katta oluşu, tıkanıklığın hangi sebeplerden kaynaklandığını ön planda tutarak ekstra fiyat verme hakkına sahiptir. Sizde tıkanıklık açma hizmeti almadan muhakkak firmamıza ücret konusu hakkında bilgi almanızı önemle rica ederiz. Aşağıdaki yazımızda lavabo tıkanıklığı açma fiyatı konusu tablomuzu inceleyiniz.

LAVABO TIKANIKLIĞI AÇMA FİYATLARI

HİZMETİN ADIKAMERALI GÖRÜNTÜLEMEİŞLEM SÜRESİFİYATI
(ÜCRET)
Lavabo Tıkanıklığı AçmaEvetMaksimum
1 saat
350 TL
Tıkalı Lavabo AçmaEvetMaksimum
1 saat
350 TL
Tıkalı Lavabo Gideri AçmaEvetMaksimum
1 saat
350 TL
Tıkalı Mutfak Gideri AçmaEvetMaksimum
1 saat
350 TL
TIKALI LAVABO AÇMA FİYATLARI

TIKLA HEMEN ARA