Dikmen Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Dikmen kameralı su kaçağı tespiti 24 saat acil çözümlerle sizlere yardımcı olacaktır. Kaçak tespitinde çözüm bulmak için Ada Dekorasyon görev başında!

En İyi Dikmen Kameralı Su Kaçağı Tespiti  Dikmen Su Kaçağı Bulma  Dikmen Su Kaçağı Tespiti Fiyatları ADA TESİSAT

Dikmen su kaçağı tespiti mahalle ve çevre bölgelerin her yerinde sabit fiyatlarla yapılmaktadır. Son derece ekonomik olan hizmetimiz 7 gün 24 saat kesintisiz sürmektedir. Yaşam alanlarında ortaya çıkan su kaçağı problemlerinin giderilmesi için uzmanlarımızın desteğini alabilirsiniz. Son derece pratik bir şekilde yararlanabileceğiniz kaçak tespit hizmetlerimiz için ekibimiz size her zaman yardımcı olmak üzere Dikmen servisiyle destek verecektir.

Farklı zaman dilimlerinde ihtiyaç duyulan hizmetler için ekibimiz size yardımcı olacaktır. Profesyonel çözümler bulmak istediğiniz her zaman mesaide olan uzmanlarımız size ulaşacaktır. Dikmen su kaçak tespiti denildiğinde Ada Tesisat ile ihtiyacınız olan her an size çözüm sunmak için hazır olacağız. Bilgi almak ve iletişime geçmek istediğiniz durumlarda uzmanlarımızın yardımını almaktan çekinmeyin.

Su Kaçağı Belirtileri Nelerdir?

Ada Dekorasyon Dikmen  su tesisatçısı firması olarak son derece önemli olan kaçak tespiti işlemleri için birçok çözüm sunmaktadır. Robotik tespit cihazları yardımıyla kaçakların bulunması mümkün olmaktadır.

Peki, su kaçağı olduğunu nasıl anlarız?

 • Rutubet kokusu hissediliyorsa 
 • Musluklarınızdan su damlıyorsa
 • Fayansların üzerinde su birikiyorsa
 • Su faturaları her ay gelen düzeyden daha fazla geliyorsa
 • Vanaları kapatmanıza rağmen su sayacı hala dönmeye devam ediyorsa
 • Duvarlarda veya alt komşunun tavanın sararmalar ya da küflenmeler oluşmuşsa 
 • Derz aralarında sararmalar oluşmuşsa, su kaçağı ile karşı karşıya kalmışsınız demektir. 

Yukarıda da gördüğünüz üzere, su kaçaklarının işaretleri oldukça belirgindir. Peki, su kaçakları nasıl oluşur? 

Evdeki ya da tesisat bölgesinde böcek ve sineklerin artması, su faturalarının yüksek gelmesi ilk belirtiler arasındadır. Su kaçağı tespiti Dikmen ve diğer ilçelerde sabit fiyatlarla yapılmaktadır.  Her biri profesyonel bir kullanım ve deneyim gerektiren cihazlarımızın kısa sürede sonuç vermesi durumunda onarım için neler yapılması gerektiği size iletilir. Bu işlemlerin başarıyla gerçekleşmesini sağlayacak çözümlerimiz için uzmanlarımızın desteğini alabilirsiniz.

Su kaçakları bazen de komşu evlerdeki tesisat alanlarında sızıntılarla kendini belli eder. Bu durumda sadece sizin değil, komşularınızın da sorunu haline gelen bu durumlardan kurtulmak istediğinizde ortak hareket edebilirsiniz. Kaçağın hangi haneden kaynaklandığının tespit edilmesi gereken durumlarda mutlaka profesyonel destek almaya odaklanmalısınız.

Su Kaçağı Nedenleri

Zamanla tesisatların zarar görmesi ve olası tesisatçı problemleri karşısında su kaçakları görülebilir. Genel olarak kaçakların oluşmasına neden olan sebepler şunlardır:

 • Galvaniz boru kullanımı
 • Tesisatların tadilat sırasında zarar görmesi 
 • Muslukların hızlı bir şekilde açılması ve kapatılması
 • Çevresel etkenler sebebi ile binanın zarar görmesi
 • Boruların iyi kaynatılmaması su kaçaklarının oluşmasına sebep olan etkenler arasında yer almaktadır.

Yukarıda da görüldüğü üzere, su kaçaklarının belirli sebepleri vardır. Aynı zamanda bu kaçakların tespit edilmesi sürecinde de çok dikkatli olunması gerekir.

Peki, su kaçağı tespiti nasıl yapılır? 

Dikmen Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır? 

Dikmen su kaçağı tespiti hizmeti firmamızdan alınabilmektedir. Bu yüzden acil durumlar da dahil birçok durumda kaçak tespit süreci ise şu şekilde ilerler:

 • Su kaçağının olduğuna yönelik bildirim yapılır
 • Acil durum müşteri tarafından iletildikten sonra, hızlı bir şekilde adrese intikal edilir.
 • Adreste kontroller gerçekleştirildikten sonra, termal su kaçak tespit cihazı ile öncelikli olarak tesisatların yerleri belirlenmeye çalışılır. Bu etap, tesisatların yerlerinin belirlenmesi ile beraber, akustik dinleme cihazı için de uygun ortamı oluşturur. 
 • Akustik dinleme cihazı ise yeri tespit edilen boruları dinler ve kaçağın yerini noktasal bir şekilde tespit eder. Bu işleme de noktasal su kaçak tespiti adı verilir. Kaçağın tam yeri belirlenir. 

Akustik Dinleme Cihazı ve Termal Su Kaçak Tespit Cihazı kullanılarak Dikmen su kaçak tespiti yapılmaktadır. Peki bu robotlar ne şekilde tespit yapar?

Su Kaçağı Tespiti Robotlarımızın Özellikleri 

Termal Su Kaçak Tespit Cihazı iken, diğeri de Akustik Dinleme Cihazı olarak bilinen kaçak tespit cihazlarımız son derece basit bir şekilde kaçakların yerini tespit eder. Bununla birlikte kullanım özellikleri açısından da birbirinden farklı olan bu cihazlar, kırmaya gerek kalmadan sorunun tam hedefine odaklanır. Nota atış cihazlarımızın özellikleri şu şekildedir:

 • Termal su kaçağı tespiti cihazları malzeme ve bileşenlere zarar vermeden su kaçağının tespit edilmesini sağlar. Endüstriyel uygulamalarda da arıza ilerlemeden tespit işlemlerinin yapılmasına yardımcı olur. Gerçek görüntüye sahip olduğu için nokta atış tespitlerin yapılmasını da mümkün kılar. Zemin ve duvarlar kırılmadan su kaçağının tespit edilmesi mümkün olmaktadır.
 • Akustik dinleme cihazları ise yeraltı sızıntılarını en iyi şekilde tespit eder. İçme suyu hattında meydana gelen birçok kaçak tespitinin yapılmasını sağlar. Özel olarak dizayn edilen ve son derece hassas bir mikrofona sahip olan ürün, büyük ya da küçük çaplı her tip boruda kaçak tespit edebilir.

7/24 Kaçak Tespiti Dikmen

Su kaçaklarının tespit edilmesi için gereken çalışmaların yapılması ve kaçak tespit işlemlerinin gerçekleşmesi için özel cihazlar kullanılır. Bu cihazların tercih edildiği her durum için uzmanlarımız iş başındadır. Hızlı sonuçlar ve çözüm odaklı yaklaşımlar için ekibimizden yardım isteyebilirsiniz. Güvenle çözüm bulmanızı sağlayacak seçimler için bizi istediğiniz zaman arayın! Her türlü acil sıhhi tesisat durumunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Haftanın 7 günü 24 saat hizmetinizde olan firmamız, su kaçağı tespiti, tesisat kurulumu ve dekorasyon işleri konusunda eksiksiz bir hizmet almanızı sağlayacak çözümlerle sizin için ideal bir hizmet sunacaktır. Her durumda çözüm bulmanızı sağlayacak hizmetlerimiz için ekibimizin desteğini alacaksınız. Acil durumlarda hızlı çözümlere ulaşmanızı sağlayacak firmamız farklı zaman dilimlerinde en iyi hizmeti almanız için telefonun diğer ucunda olacaktır.

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Dikmen’de eski ve yeni tesisat işlerini yapan firmamızda isterseniz sıfırdan tesisat kurulum işlemlerinin de gerçekleşmesini sağlayabiliriz. Su kaçağının tespit edilmesi için tüm Dikmen’de 200 TL’ye hizmet veriyoruz. Kaçağın yerinin tespit edilmesi, nedenin ortaya çıkması ve gereken çözümün sağlanması için tek yapmanız gereken bizi aramaktır. Günün 24 saati acil desteğe hazır olan ekibimiz en kısa sürede size yardımcı olacaktır. Dikmen su tesisat fiyatları konusunda bize ulaşarak teklif alabilirsiniz. Ada Dekorasyon olarak hemen tuvalet tıkanmaları, lavabo tıkanmaları ve kaçak tespit işlemlerini yapıyoruz. Hem de uygun fiyatlarla sıfırdan tesisat kurulum işlemlerinin gerçekleşmesini sağlıyoruz. Memnun kalacağınız çok sayıda uygulama için ekibimizi güvenle tercih edebilirsiniz.

Neden Biz? Ada TESİSAT DİKMEN

Çünkü şeffaf fiyat politikası ve kaliteli hizmet denildiğinde ilk akla gelen firma olarak sizlere hitap ediyoruz. Her zaman ihtiyacınızı karşılamak ve acil durumlarda destek vermek için hazır olacak bir ekiple çalışmanın avantajlarını sizlere sunuyoruz. Güvenilir ve özgün çözümlere ulaşmak istediğiniz her durumda firmamızın yardımını alabilirsiniz. Hızlı bir şekilde geri dönüşler almanızı sağlayacak olan çözümler için uzmanlarımız size yardımcı olmaya hazır olacaktır. Dikmen’nin tüm semtlerine servis hizmeti veren firmamız, kaçakların tespiti konusunda birçok detay ortaya çıkarmaktadır. DİKMEN su kaçağı tespiti işlemlerinde %100 kırmadan ve nokta atışı tespitler yapıyoruz. %100 müşteri odaklı bir hizmet sunan ekibimiz, günün her saatinde sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır.

TIKLA HEMEN ARA