Yenimahalle Tıkalı Kanal Açma

tıkalı kanalları açmada kullanılan robot helozon uçlu makina

21 Haz. 20

Tıkalı kanal problemi büyük şehirlerde sıklıkla yaşanan sorunlar arasındadır. Ankara’nın Yenimahalle bölgesi bu sorunun sıklıkla yaşandığı bölgeler arasında sayılabilmektedir. Yenimahalle tıkalı kanal açma ekibi olarak firmamız bölgede birçok insanın ihtiyaç duyduğu kanal açma işlemini rahatlıkla gerçekleştirebilmektedir. Yenimahalle kanal açma ihtiyaçlarınızda rahatlıkla bizlere ulaşabilir ve bu konuda sunmuş olduğumuz hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Sizlere en iyi şekilde destek vereceğimizden emin olabilirsiniz. Ada tesisat ve dekorasyon ekibi olarak %100 müşteri memnuniyeti ile hizmet vermekteyiz.

Kanalizasyonların Yeri Nasıl Bulunur?

Yeni binalardan ziyade eski binalarda yaşanan kanalizasyon sistemlerinin üst kapağının toprak ile kapanması sonucunda kanalizasyon sistemleri bulunmakta sorun yaşanmaktadır.  Ev sahipleri de zamanla bu kapakların yerini unuttuğundan ekstra olarak kanal tıkanıklığı yaşandığında bu konuya mesai harcanması gerekmektedir. Yenimahalle tıkalı kanal açma ekibi olarak bizler bu alanda da sizlere destek vermekteyiz.

Kanallar tıkandığında kısa sürede kanalizasyonların bulunması ve bu tıkanıklık sorunun giderilmesi gerekir. Kanalizasyonların bulunması için firma olarak yine bizler özel cihazlar kullanmaktayız. Kanal açmak için kullanılan robot cihazların ucuna takılan sonda verici sayesinde kanalizasyon kuyularının olduğu yöne doğru sinyaller alınarak kısa sürede kuyunun olduğu yer bulunabilmektedir. Bulunduktan sonra da aynı robot cihaz ucuna takılan kırıcı veya tıkanıklığa neden olan unsurları çekmek üzere takılan kanca benzeri uçlar ile tıkanıklık sorunu giderilebilmektedir.

Termal Kameralar ile Kanalizasyonlar Görüntülenebilir Mi?

Termal kameralar su tesisat sorunlarının çözümü için kullanılan önemli cihazlardır. Ancak bu cihazlar ile ne yazık ki kanalizasyon sistemleri görüntülenememektedir. Çünkü bu termal kameralar diğer kamera robotları gibi kanalizasyon kuyularına salınabilen araçlar değildir. Bu termal kameralar daha çok ısıtma sistemleri ile sıcak su borularında meydana gelen kaçakların tespitinde etkili ürünlerdir. Sıcak su borularında ve ısıtma sistemlerinde meydana gelen sorunlarda da Yenimahalle kanal açma ekibimizden destek alabilirsiniz.

Yenimahalle Tıkalı Kanal Açma İşlemleri

Yenimahalle kanal açma firması olarak tıkalı kanalların açılmasında nasıl bir yol yol izlediğimizden ve nasıl işlem adımlarını takip ettiğimizden bahsetmek istiyoruz. Takip ettiğimiz işlem adımları şöyle olmaktadır;

  • Öncelikle tıkanıklığı meydana geldiği borularda kamera ile öncelikle tıkanıklığı yeri nokta atışı ile tespit edilmektedir. Cihazın ucunda yer alan led lamba ile karanlık olan alanlarda rahatlıkla görüntülenebilmektedir.
  • Tıkanıklığın nedeni tespit edildikten sonra robot cihazın ucuna takılan özel aparatlar ile tıkanıklık sorunu giderilmektedir. Bu aşamada özellikle tıkanıklığa neden olan unsura göre uygun aparatlar kullanılmaktadır.
  • Tıkanıklık açıldıktan sonra yine tekrar kameralı cihazlar ile başka tıkanıklık olup olmadığı kontrol edilmektedir.

Yenimahalle tıkalı kanal açma ekibi olarak sizlere sahip olduğumuz robot cihazlar ile etkili bir şekilde hizmet vermekteyiz. Bizler ile iletişime geçerek sizlerde bu alanda alabileceğiniz en iyi hizmet ile tanışabilirsiniz. Sizlere sadece kanal açma hizmetlerinde değil aynı zamanda diğer tüm su tesisat sorunlarında sizlere destek vermekteyiz.

Tıkalı Kanal Temizleme

Tıkanan kanallar, kanal boruları içerisine atılan yabancı cisimler, ıslak mendiller ve peçetelerin suda erime özelliği olmamasından kaynaklı gider boruları içerisinde sıkışarak suyun akış yönüne kapamaktadırlar. Sizde YENİMAHALLE de iyi bir kanalizasyon tıkanıklıklarıaçma firmasından hizmet almak istemezmisiniz hemen ADA TESİSAT YENİMAHALLE firmasını arayarak kırmadan tıkalı kanal açma hizmetimizden yararlanmalısınız. Yenimahalle tıkalı kanal açma telefon numaralarımız 05532672191 Emrah usta