TUVALET AÇMA

Sincan Fatih Nöbetçi Tesisatçı

17 May. 20

Tıkalı Kanal Açma Hizmetimiz

Su tesisatları bildiğiniz üzere temiz ve pis su tesisatları olarak ikiye ayrılır. Tüm bu tesisatların belirli bir sistem içerisinde ele alınması gerekir. Çünkü tesisat tamiri yapılacak ise, öncelikli olarak en iyi tesisatçı hizmeti tercih edilmelidir. Peki, Ankara tesisatçı firması olarak, sizlere hizmetlerimizi nasıl ulaştırıyoruz?

  • Tesisatlarda meydana gelen kaçakların önceden “noktasal” ve “kırmadan” gerçekleştirilmesi gerekir. Sonrasında tesisat tamirine geçilir.
  • Tesisat tamirinde önemli olan değer, profesyonellik olur. Çünkü müşteriye mümkün olduğu kadar en az masraf çıkarmak firma esaslarımız arasındadır.
  • Bu kapsamda öncelikli olarak uygun el aletlerimiz ile belirlenen noktayı küçük dokunuşlar ile kırıyor, bu kırma işleminde etrafa zarar vermiyoruz.
  • Sonrasında ise, ortaya çıkarılan tesisatın kaçağını görerek, kaçak olan noktayı “boru makası” ile kesip, kırılan noktadan çıkarıyoruz.
  • Kesip çıkarılan noktaya uygun yeni borudan bir parça keserek, uygun tesisat malzemeleri(maşon, dirsek vb.) ile kaynatma işlemine yöneliyoruz.
  • Bunun için gerekli olan tek ekipman, “boru ütüsü” olarak bilinir. Bu ekipman, boruların birbirlerine kaynatılıp, yapıştırılmasını sağlar.
  • Son olarak tesisatın tamir işlemi bittikten sonra, gerekli olan kontroller yapılır ve açılan alan kapatılır.

Yukarıda tesisat tamirine yönelik hizmetlerin firmamızda nasıl gerçekleştirildiği gözler önüne serilmiştir.

Ada Tesisat firması olarak, bu tür hizmetlerde tamamen profesyonellik hakimdir. Firmamız bünyesinde çalışan tüm personellerimiz gerekli olan teknik donanıma sahip oldukları için de, herhangi bir sorun yaşanmamış olur. Tesisat tamir hizmetlerimiz hakkında gerekli olan bilgilere sahip olmak ve hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz, bunun için bizlere günün her saatinde aktif bir şekilde ulaşabilirsiniz.