Sincan Tıkalı Kanal Açma – 05532672191

31 May. 20

Tesisat tıkanıkları önemli problemlerden bir tanesidir. Sektörde çok sayıda firma, tesisat sorunlarına yönelik bir hizmet sunmaktadır. Sincan tıkalı kanal açma hizmeti sunan firmalar, sundukları hizmet farklıkları ile rekabet etmektedir. Firmalar arasındaki bu rekabet fiyat ve hizmet kalitesine de yansımaktadır. Sektörde hizmet sunan firmalar arasında kaliteli bir hizmet anlayışına sahip olanlar dikkat çekmektedir. Kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunan firmalar ise kısa sürede sektörde lider konuma ulaşacaktır. Firmamız sektörde çok uzun yıllardan beri hizmet sunmaktadır. Son teknoloji ekipmanları kullanarak işine değer katmaktadır. Kaliteli ekipmanları kullanarak Sincan kanal açma işlemlerini sorunsuz bir şekilde tamamlamaktadır.

Sincan Tıkalı Kanal Açma – Çözümlerimiz

Sincan tıkalı kanal açma hizmetleri sırasında profesyonel çalışanlara ihtiyaç bulunmaktadır. Çalışanlar aracılığı ile ekipmanlar kullanılarak tıkanıklık problemleri çözülmektedir. Firmamız tarafından tıkanıklıkların giderilmesinde robot cihazlar kullanılmaktadır. Robot cihazlar, borularda meydana gelen tesisat tıkanıklıklarını anında tespit etmektedir. Tıkanıklık tespitinde zaman kaybına yer yoktur. Robot cihazların uçlarında yer alan helezonlu yay ile tıkanıklık giderilmektedir.

Tıkanıklık giderilirken dikkat edilen en önemli konulardan biri borulardır. Tıkanıklığın giderilmesi sırasında borulara herhangi bir zarar verilmemektedir. Klasik yöntemlerde tıkanıklıkların tespitinde kırma yöntemleri kullanılmaktadır. Tıkanıklıklar, boruların ya da fayansların kırılması ile bulunabilmektedir. Klasik yöntemlerde kırma işlemleri çok sayıda olmaktadır. Bu nedenle, modern yöntemlere göre daha az tercih edilmektedir. Fayans ve duvarların kırılması sonucunda tekrar eski estetik görünüşüne geri getirmek zor olmaktadır. Sincan kanal açma hizmetlerinde kırma işlemleri yapılmadan tüm sorunlar çözülmektedir.

Firmaların Hizmet Farkları Nelerdir?

Sincan tıkalı kanal açma hizmetleri sırasında modern yöntemleri uygulayan firmalar, kırma işlemlerine ihtiyaç duymadan sorunları çözmektedir. Gereksiz tadilat maliyetlerinin oluşmaması adına, tıkanıklık tespitlerinde robot kullanımı önemlidir. Tıkanıkların kısa sürede tespit edilerek müdahale edilmesi gerekmektedir. Aksi durumda tıkanıklıklar, yapıda su baskınlarının yaşanmasına yol açabilmektedir. Su baskınları da yapının zarar görerek kısa sürede daha büyük sorunların oluşmasına neden olacaktır. Sincan kanal açma hizmetleri sırasında kameralı detektörlerle hizmet kalitesi artırılmalıdır. Bu sayede sorunların kalıcı olarak çözülmesi mümkün hale gelecektir.

Kanal Açmada Kullandığımız Malzemelerimiz

  • Robot kanal açma makinası
  • Vidanjör ( Basınçlı su yıkama )
  • Kanal içi gözetleyici kamera
  • Basınçlı kanal yıkama makinası ( 100 bar )
  • Maske
  • Eldiven