Su tesisatlarında sıklıkla meydana gelen tıkanıklık problemleri, profesyonel ekiplerimiz ve son teknoloji cihazlarımız ile sorun olmaktan çıkıyor.

Tıkalı_Lavabo_Gider_Açma

Evlerde ve iş yerlerinde en fazla kullanılan yerlerden biri kuşkusuz lavabolardır. Durum böyle olunca bu alanlarda kolaylıkla tıkanıklar meydana gelir. Ada Su Tesisat firması olarak Ankara’nın önemli bölgelerinde etkin bir şekilde tıkalı lavabo gideri açma hizmeti vermekteyiz. Yaşanan su tesisat sorunlarında insanlara profesyonel ekiplerimiz ile hızlı ve başarılı bir şekilde destek sağlamaktayız. Sizlerde bu alanda yaşadığınız sorunlardan şikayetçi iseniz bizler ile iletişime geçerek bu alanda etkili bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Lavaboların Tıkanmasın Rol Oynayan Başlıca Etmenler

Yaşam alanlarında su tesisat sistemlerinin önemli bir parçası olan lavaboların tıkanması sıklıkla yaşanan sorunlar arasındadır. Lavaboların tıkanması sebep olan önemli faktörler vardır. Bunların neler olduğu konusunda sizlere bilgi vermek istiyoruz. Şöyle ki;

  • Evlerde yapılan en önemli hatalardan biri yemek atıklarının doğrudan lavaboya dökülmesidir.
  • Mutfak ve banyo lavabolarına atılan her türlü kalıntılar aslında lavaboların tıkanmasına neden olmaktadır.
  • Tesisat sisteminin en başta hatalı döşenmesi ve özellikle çok fazla dirsek sisteminin kullanılması.
  • Boya ve kireç benzeri kimyasal ürünlerin lavaboya dökülmesi.
  • Her türlü inşaat atığının lavaboya dökülmesi.

Tıkalı lavabo gideri açma konusunda uzman olan ekiplerimiz sizlere ihtiyaç duyduğunuz anda destek vermek üzere hazırda beklemektedir. Sizlere bir telefon kadar uzak olmaktayız.

Tıkalı Lavabo Gideri Açma İşlemleri

Lavabolar tıkandığında genellikle ilk müdahaleyi ev sahipleri kendileri yapmaktadır. Tıkalı lavabolara dökülen kimyasallar ile bu sorunu çözmeye çalışmaktadır. Ancak bu işlem yalnızca kısa süre için etkili olabilecek bir işlemdir. Kısa süre için açılan lavabolar, uzun vadede yine sorun çıkaracaktır. Bu aşamada da yapılması gereken mutlaka profesyonel destek almaktır. Profesyonel ekipler lavaboların açılması için son teknoloji cihazlar ve yöntemler kullanmaktadır. Bu da lavabo tıkanıklık sorununun çok daha etkin bir şekilde çözüme kavuşmasını sağlamaktadır.

Tıkalı lavabo gideri açma konusunda sizlere etkili bir şekilde hizmet veren Ada Dekorasyon Tesisat firması ile çalıştığınızda lavabolarınızda sorun yaşamanız artık minimum risk olacaktır. Bu sebeple bizleri tercih etmeniz sizlere büyük fayda sağlayacaktır. 7/24 su tesisat desteği için tek yapmanız gereken iletişim adreslerimizi kullanmak olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara!
× Whatsapp Mesaj