Batıkent Tıkalı Kanal Açma / 05532672191

batıkent tıkalı kanal çukuru

21 Haz. 20

Birçok kişi kanalların tıkanmasından yakınsa da aslında bu duruma sebep olanın yanlış su tesisatı kullanımı olduğundan bir haberdir. Batıkent tıkalı kanal açma firması olan Ada tesisat hizmet verdiği kişileri sıklıkla bu konuda bilgilendirmeye çalışmaktadır. Kanallarda yaşanan tıkanıklık sorununu engellemenin en önemli yolu dikkatli kullanımdır. Tabi bazen kullanıcı hatası olmayan kanal tıkanıklık sorunları da fazlası ile yaşanabilmektedir. Batıkent kanal açma firması olarak bu noktada bizler devreye girerek sizlere en iyi şekilde destek vermekteyiz.

Kanalların Tıkanmaması İçin Neler Yapılabilir?

Kanallar tıkandığında sizlerin yardımına koşacak profesyonel bir su tesisat ekibi olması bu konuda rahat davranmanız gerektiği anlamına gelmemektedir. Batıkent tıkalı kanal açma ekibi olarak bizler tabi ki her türlü sorunda sizlerin yanınızdayız ancak hem sizlerin iyiliği için hem de paranızın cebinizde kalması için bazı tavsiyelerde bulunmak istiyoruz. Bu tavsiyeler doğal olarak kanalların sıklıkla tıkanmasını önlemek üzere vereceğimiz tavsiyelerdir. Kanalların tıkanmasını önlemek için yapabilecekleriniz şöyle olmaktadır;

  • Öncelikle bireysel olarak veya örgütlenerek evlerde lavabolara kesinlikle suda çözünemeyen atıklar atmamanız gerekir. Bu atıklar öncelikle kendi dairenizin pimaş borularını tıkarken uzun vadede de kanallarda tıkanıklığa sebep olmaktadır.
  • Tesisat sistemlerinde sorun yaşadığınızda mutlaka deneyimli ekiplerden destek almanız gerekir. Aksi halde deneyimsiz ve işinde yeterince iyi olmayan kişiler sizlere daha büyük tesisat sorunları çıkarabilmektedir.
  • Kanallarda zaman zaman yapılacak olan temizlik işlemi tıkanıklığı büyük oranda engellemektedir. Batıkent kanal açma ekibi sizlere kanal temizliği konusunda da aynı şekilde yardımcı olmaktadır.

Batıkent Tıkalı Kanal Açma İşleminde Kullanılan Ekipmanlar

Tıkalı kanallar açılırken kullanılan ekipmanlar işlemin başarısını önemli ölçüde etkileyen unsurlardır. Hatta işlemin başarısı tamamen kullanılan ekipmanlara ve işlemi gerçekleştiren ustaların tecrübesine bağlıdır. Batıkent kanal açma firması olarak bu alanda yeterli uzmanlığa ve deneyime sahip olduğumuzdan bizleri ihtiyacı olan tek şey profesyonel ekipmanlardır. Bizlerde bunun bilinci ile sizlere teknoloji harikası cihazlar ve ekipmanlar ile en iyi kanal açma hizmetini sunmaktayız. Batıkent tıkalı kanal açma işlemlerinde bölgede bir numara olan bir ekipten destek almak için iletişim adreslerimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Tıkalı Kanal Nasıl Açılır

Tıkanan gider boruları yabancı cisimlerin pimaş içerisinde birden fazla kullanılan doksan derece ek parçalardan geçememesinden kaynaklı tıkanıklıklar meydana gelebilmektedir. Böyle durumlarda susta teli tıkalı kanal borusunun içerisinde ilerleterek tıkanıklığa temas ettikden sonra saat yönünde çevirerek cisimleri parçalamamız gerekmektedir. Sizde ev ve iş yerlerinde tıkalı gider açma işlemlerinizi işinin ehli iyi bir tesisat ustaları tarafından açtırmak isterseniz Ada Tesisat Batıkent firmamızı arayarak ustalarımızdan yardım alabilirsiniz. Batıkent tıkalı tuvalet açma telefon numaralarımız; 05532672191 Emrah Usta